Львівська політехніка – серед лідерів у сфері винахідницької активності за 9 місяців 2021 року

За матеріалами сайту «ЄвроОсвіта»
Заставка до матеріалу

Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» оприлюднило звіт «Промислова власність у цифрах. Показники діяльності у сфері промислової власності за 9 місяців 2021 року».

У звіті наведено основні результати діяльності у сфері промислової власності, а також показники винахідницької активності національних заявників за 9 місяців 2021 року.

Зокрема, серед закладів вищої освіти з найвищою винахідницькою активністю (кількістю заявок на винаходи і корисні моделі) за 9 місяців 2021 року Національний університет «Львівська політехніка» посідає п’яте місце, а серед, вишів підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, – четверте.

Показники діяльності у сфері промислової власності за 9 місяців 2021 року

Скріншот зі звіту Скріншот зі звіту