Львівська політехніка – серед 400 найкращих університетів Європи у рейтингу британського журналу Times Higher Education

За матеріалами порталу «РБК-Україна»
фасад головного корпусу Політехніки

У числі 400 найкращих вищих навчальних закладів Європи опинилися чотири університети України. Про це свідчать дані рейтингу британського журналу Times Higher Education.

Згідно з оцінкою Times Higher, серед 400 кращих університетів на позиціях після 300-го місця розташовані:

• Національний університет «Львівська політехніка»;
  • Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
  • Харківський національний університет імені Каразіна.

У світовому рейтингу за версією журналу українські виші отримали місця після 800 позиції.

Всього в європейський рейтинг університетів потрапили 400 закладів, що становить близько 40% від тих, що увійшли до загальносвітового списку, який налічує 980 навчальних закладів. Виші оцінювали за їхнім навчальним і дослідницьким середовищем, галузевими доходами і міжнародними перспективами.

Best universities in Europe 2017

World University Rankings 2016-2017