Львівська політехніка розвиває співпрацю з Краківським економічним університетом

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з програми мобільності у Польщі

Професор кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Олексій Другов відвідав Краківський економічний університет у рамках програми академічних обмінів Еразмус+.

Окрім лекцій для студентів, професор Другов також провів зустріч із ректором Краківського економічного університету Анджеєм Мазуром, проректором з міжнародної роботи Павелом Лулою, керівником міжнародного відділу Агнєшкою Навроцькою і керівником кафедри глобального банкінгу та фінансових ринків Евою Міклашевською. За підсумками зустрічей у наступному навчальному році троє викладачів Львівської політехніки матимуть можливість пройти стажування у Краківському економічному університеті.

А вже найближчим часом варто очікувати спільної літньої школи для студентів кафедр менеджменту організацій Львівської політехніки і глобального банкінгу та фінансових ринків Краківського економічного університету.

Фото з програми мобільності у Польщі Фото з програми мобільності у Польщі Фото з програми мобільності у Польщі