Національний університет «Львівська політехніка» проводить набір на підготовчі курси 2016–2017 навчального року

ІННЦПКО Львівської політехніки
вступнику 2017

Національний університет «Львівська політехніка» проводить набір на підготовчі курси з вечірньою і очно-заочною формами навчання для випускників середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних навчальних закладів та студентів останніх курсів вищих закладів освіти І і ІІ рівнів акредитації.

Випускники, що пройшли повний курс навчання, за результатами випускного підсумкового тестування отримують додаткові бали та користуються пільгами, передбаченими Умовами прийому до вищих навчальних закладів, що затверджуються наказом Міністерства освіти і науки.

Підготовка слухачів здійснюється за такими дисциплінами:

• українська мова та література;
  • математика;
  • фізика;
  • хімія;
  • іноземна мова;
  • історія;
  • біологія;
  • географія;
  • креслення;
  • рисунок;
  • живопис;
  • композиція.

Для зарахування на курси та укладання угоди необхідно подати:

1. заяву (заповнити бланк);
  2. довідку з місця навчання;
  3. копію паспорта;
  4. дві кольорові фотокартки (3×4 см);
  5. три конверти з маркою;
  6. копію ідентифікаційного номера;
  7. паспорт та податковий ідентифікаційний номер одного з батьків.

Контактна інформація:

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації Національного університету «Львівська політехніка»,
м. Львів, вул. Карпінського, 2/4, І навчальний корпус, кім. 302, 316,
телефони для довідок: 258-24-06, 258-22-05,