Львівська політехніка провела Всеукраїнську студентську олімпіаду з метрології, стандартизації та сертифікації

Кафедра МСС Львівської політехніки
Всеукраїнська олімпіада з метрології

Міністерство освіти на науки України вшосте надає право Львівській політехніці організовувати Всеукраїнську студентську олімпіаду з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація».

У травні цього року Національний університет «Львівська політехніка» провів Всеукраїнську студентську олімпіаду з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація», у якій взяв участь 61 студент із 13 вищих навчальних закладів України.

Учасників олімпіади привітали голова організаційного комітету, проректор з науково-педагогічної роботи Львівської політехніки професор Дмитро Федасюк, голова журі олімпіади, директор Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології професор Микола Микийчук, професор кафедри метрології, стандартизації та сертифікації Роман Байцар, професор кафедри МСС Василь Яцук, відповідальний секретар олімпіади професор кафедри МСС Наталія Гоц.

Основна частина олімпіади – розв’язування тестових завдань та задач – відбувалася на кафедрі метрології, стандартизації та сертифікації.

В олімпіаді взяли участь студенти, що представляли 13 вищих навчальних закладів України:

1. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»
  2. Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
  3. Харківський національний автомобільно-дорожній університет
  4. Одеська державна академія технічного регулювання та якості
  5. Одеський національний політехнічний університет
  6. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
  7. Національна металургійна академія України
  8. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
  9. Херсонський національний технічний університет
  10. Національний університет «Львівська політехніка»
  11. Львівський національний аграрний університет
  12. Харківський національний університет радіоелектроніки
  13. Донецький національний технічний університет

За підсумками написання конкурсних завдань олімпіади було визначено, що переможцями є такі студенти:

Місце

П.І.П. студента

Повна назва вищого навчального закладу

І

Федишин
Тетяна Ігорівна

Національний університет «Львівська політехніка»

ІІ

Удовик
Лілія Віталіївна

ІІ

Кузь
Людмила Олександрівна

Одеська Державна академія технічного регулювання та якості

Голєнькова
Юлія Олександрівна

Харківський Національний університет радіоелектроніки

Юрчишин
Ірина Вікторівна

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Федь
Анна Сергіївна

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Ситник
Яна Сергіївна

Національна металургійна академія України

Студентами Львівської політехніки Іваном Вдовиченком, Галиною Білозір, Володимиром Осколіпом, Анною Мельничук, Тетяною Федишин, Оксаною Денисюк, Назли Бейтуллаєвою, Наталією Ляшок, Оксаною Дзюбак, Богданою Міняйло були організовані екскурсії до Церкви св. Юра та історичними пам’ятками стародавнього Львова. Незабутні враження на учасників олімпіади справила автобусна екскурсія до Олеського замку Львівщини, організована за підтримки керівництва Університету. Це дало змогу поглибити їхні знання історії України.

Учасники та організатори Всеукраїнської студентської олімпіади зустрілися за круглим столом. З привітанням до учасників олімпіади звернулися провідні фахівці в галузі метрології: генеральний директор ДП «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних та управляючих систем» В.В., Паракуда директор ІКТА професор М.М. Микийчук. Вони ознайомили учасників олімпіади з сучасними напрямками розвитку метрології, стандартизації та сертифікації.

Учасників олімпіади українськими народними піснями привітав Народний ансамбль бандуристів «Заспів» під керівництвом Христини Залуцької.

На урочистому закритті олімпіади була представлена фотопрезентація подій олімпіади, яку колективно підготували її учасники та студент Іван Вдовиченко.

Усі учасники олімпіади були відзначені пам’ятними сертифікатами за здобутки в галузі метрології, метрологічної діяльності, стандартизації, сертифікації та розв’язування метрологічних задач.