Львівська політехніка побудує новий гуртожиток для студентів на вулиці Відкритій

За матеріалами ЗІК
Герб Львівської політехніки

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 14 липня затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на спорудження Національним університетом «Львівська політехніка» студентського гуртожитку і трансформаторної підстанції на вулиці Відкритій, 1, біля гуртожитку № 10.

Гранично допустима висотність – 32,20 м. Водночас у документах немає інформації про поверховість і площу забудови.

Земельна ділянка розміщена у межах історичного ареалу міста. Тож проектну документацію Львівська політехніка повинна виготовити на підставі розробленого та погодженого у встановленому порядку історико-містобудівного обґрунтування з урахуванням вимог затвердженого плану зонування Франківського району.