Львівська політехніка – партнер соціально-спортивного проєкту «Спорт активація»

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Заставка до матеріалу

У Львові стартує соціально-спортивний проєкт управління спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради «Спорт активація», метою якого є адаптація та соціалізація вимушено переміщених людей спортом, а також стабілізація їхнього психоемоційного стану.

Організатори запрошують тимчасових переселенців, які живуть у мобільних містечках та прихистках, а також усіх охочих львів’ян. На учасників заходу очікують спільна розминка та різноманітні активності для дітей і дорослих.

Захід відбуватиметься щовівторка та щочетверга впродовж травня. Час – 15:00–17:00, місце – Стрийський парк (верхня алея).

Партнери проєкту: мережа фітнес-центрів Sport Life, майстерня натурального морозива «Файні льоди», біговий клуб «ProBig», Національний університет «Львівська політехніка».