Львівська політехніка – партнер міжнародного проєкту Green transition in Ukrainian universities

За матеріалами сайту Луцького національного технічного університету
Скріншот з онлайн-зустрічі

Відбулася робоча онлайн-зустріч представників семи університетів України – партнерів проєкту «Зелений перехід в українських університетах» (Green transition in Ukrainian universities, NAWA project 2023) – із кураторами. Головний координатор проєкту Маріуш Мазуркевич, заступник декана факультету менеджменту Вроцлавської політехніки, розповів про мету та основні завдання на 2023 рік.

Луцький національний технічний університет, Сумський державний університет, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Харківський національний університет радіоелектроніки, Національний університет «Одеська політехніка», Хмельницький національний університет, Національний університет «Львівська політехніка», а також Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти залучено до спільноти Unite! А головним лідером проєкту є Вроцлавська політехніка, яка об’єднала університети-партнери інженерного профілю, щоб полегшити інтеграцію в трансєвропейський кампус розвитку економічних перспектив, підприємництва та інновацій.

Проєкт «Зелений перехід в українських університетах» має на меті формування відкритої інноваційної спільноти у сфері зеленої трансформації з подальшою перспективою налагодження постійної співпраці з Unite! Проєкт фінансово підтримує польське національне агентство академічних обмінів NAWA.

Партнери проєкту Скріншот з онлайн-зустрічі