Львівська політехніка оголошує конкурс на заміщення посад завідувачів кафедр

Ректорат Львівської політехніки
Фасад головного корпусу Львівської політехніки

Національний університет «Львівська політехніка» оголошує конкурс на заміщення посад завідувачів кафедр:

• адміністративного та інформаційного права;
  • будівельного виробництва;
  • вищої геодезії та астрономії;
  • гідротехніки та водної інженерії;
  • дизайну архітектурного середовища;
  • загальної фізики;
  • менеджменту персоналу та адміністрування;
  • фізичної, аналітичної та загальної хімії;
  • хімічної інженерії;
  • хімії і технології неорганічних речовин.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

1. Заяву про участь у конкурсі (бланк, файл .docx).
  2. Копії паспорта, дипломів про повну вищу освіту з додатками, наукові ступені, атестатів про вчені звання, трудової книжки, засвідчені відповідно до встановлених вимог (Для осіб, які претендують на працевлаштування у Національному університеті «Львівська політехніка» вперше).
  3. Документ, який підтверджує рівень володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови).
  4. Звіт про результати роботи (бланк, файл .docx) за останні 5 років.
  5. Список наукових та навчально-методичних праць за останні 5 років (Публікації в журналах, що входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science, зазначають на початку списку. Також додають копії перших сторінок публікацій у журналах, що входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science).
  6. Програму розвитку кафедри;
  7. Документи, які підтверджують підвищення кваліфікації упродовж останніх п’яти років (дипломи, сертифікати, посвідчення, довідки, свідоцтва та інші, передбачені законодавством України).
  8. Особовий листок з обліку кадрів (бланк, файл .docx).
  9. Автобіографія (для осіб, які претендують на працевлаштування у Національному університеті «Львівська політехніка» вперше).
  10. Дві фотокартки розміром 4×6 см.

Термін подання документів на конкурс – місяць від дня опублікування оголошення.

Документи на участь у конкурсі прохання надсилати на ім’я ректора Національного університету «Львівська політехніка» за адресою:

79013, м. Львів-13, вул. Ст. Бандери, 12, кім. 303, конт. тел.: 258-24-82.