Львівська політехніка – один із найпривабливіших університетів міста для іноземних студентів

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Фасад головного корпусу Львівської політехніки

В Інституті міста оприлюднили результати аналітичного дослідження «Вища освіта у Львові. 2020–2021 навчальний рік». Дослідження відбувалося методом запитів з офіційними листами до закладів вищої освіти у Львові. Загалом охоплено 65 закладів вищої освіти І–IV рівнів акредитації.

Зокрема, станом на 2020–2021 навчальний рік у Львові навчається 104,5 тисяч студентів. Із них: 83,3 тисяч осіб навчається у закладах вищої освіти III–IV рівнів акредитації, а 21,2 тисяч осіб – у ЗВО I–IІ рівнів акредитації. Гендерний розподіл у вищій освіті такий: 51% жінок до 49% чоловіків.

Щороку Львів стає все більш привабливим для іноземних студентів та вперше, станом на 2020–2021 навчальний рік, їхня частка перевищила поріг у 2% від загальної кількості студентства у ЗВО III–IV рівнів акредитації (1 958 осіб).

Географічно іноземні студенти представляють 65 країн світу. Найбільше студентів є із Індії (39,5%), Єгипту (11,4%), Польщі (9,7%), Нігерії (5,3%), Лівану (4,7%).

Іноземних студентів переважно приваблюють два освітні осередки: Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (74%) та Національний університет «Львівська політехніка» (11%).

Географія іноземних студентів