Львівська політехніка одержала преміум-світильники від партнерів із Данії

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Преміум-світильники від партнерів із Данії

25 травня Львівська політехніка отримала понад 1250 світильників преміум класу Mingus Lamps від данських партнерів Бьорна Бансена та Джекоба Дальгофа. Кожен такий світильник коштує від 300 євро.

Вантаж уже прибув з Данії в Університет, і найближчим часом світильники буде встановлено у корпусах.

Координатором проєкту були проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Львівської політехніки Роман Корж та професор кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Олексій Другов.

Зазначимо, що це вже не перша така акція. Місяць тому данці передали гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають у Львівській політехніці.