Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Латвія підкреслив важливість співпраці з Львівською політехнікою

За матеріалами сайту Львівської обласної державної адміністрації
Фото із зустрічі в ЛОДА

8 грудня 2021 року голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Латвія в Україні Ілгварсом Клявом.

У межах зустрічі сторони зосередили увагу на проєктах у сфері управління відходами на Львівщині та у містах Латвії. Окрім того, сторони домовились про обмін досвідом та подальшу співпрацю у різних галузях, наприклад освітній та економічній.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Латвія в України зазначив, що дуже важливим є обміни між студентами.

– На сьогодні є налагоджена робота з Національним університетом «Львівська політехніка» та Львівським національним аграрним університетом. Але на цьому не потрібно зупинятися, й активна молодь має їздити та відкривати для себе нові можливості, – зазначив Ілгварс Кляв.

Докладніше – на сайті Львівської обласної державної адміністрації.