Львівська політехніка – один з лідерів міжнародного рейтингу Times Higher Education Impact Rankings 2023

Лабораторія управління ЗВО Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

1 червня 2023 року британська рейтингова агенція Times Higher Education оприлюднила результати щорічного рейтингу університетів THE Impact Rankings 2023. До загального рейтингу ввійшли 1591 університет зі 112 країн, зокрема 33 українські заклади вищої освіти.

Цього року Національний університет «Львівська політехніка» зберіг свої позиції у загальному рейтингу в категорії 401–600 та є одним з лідерів серед вітчизняних університетів – посідає друге місце в загальному рейтингу й перше – у п’яти рейтингах за Цілями розвитку.

Times Higher Education Impact Rankings є глобальним рейтингом ефективності, який оцінює діяльність університетів у напрямі досягнення Цілей сталого розвитку ООН. Під час ранжування враховують показники, які забезпечують комплексне й збалансоване порівняння діяльності університетів за чотирма широкими сферами: навчання, дослідження, управління та вплив університету.

Impact Rankings 2023 | Ukraine