Львівська політехніка долучилася до проведення іспитів для претендентів на посади державних службовців

Катедра української мови Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

Відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» публічні діячі, державні службовці, співробітники Національної поліції, прокурори, судді, керівники закладів освіти, наукові та педагогічні працівники та інші посадові особи мають володіти державною мовою. Претендуючи на відповідні посади, вони повинні засвідчити відповідний рівень володіння державною мовою, скласти іспит та отримати державний сертифікат.

Викладачі катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» долучилися до проведення іспитів для виявлення рівня володіння державною мовою. Разом із колегами з інших вишів України вони пройшли курси з підготовки екзаменаторів, на яких Національна комісія зі стандартів державної мови покладає повноваження щодо оцінювання усної частини цього іспиту. Навчання екзаменаторів відбувалося в дистанційному режимі й завершилося написанням залікових робіт.