Львівська математична школа міжвоєнного часу: лекція в Науково-технічній бібліотеці Університету

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

14 жовтня 2022 року в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» український науковець, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математичного і функціонального аналізу Львівського університету Ярослав Притула читатиме лекцію про львівську математичну школу міжвоєнного часу.

Буде викладено історію розвитку математики та математичної освіти у Львові як в університеті, так і в інших навчальних закладах. Зокрема, у Львівській політехніці впродовж 1919–1939 років функціонували три кафедри математики, викладачі яких також суттєво доклалися до формування відомої львівської математичної школи.

Слухачі дізнаються багато цікавого про життя і математичні результати львівських математиків, зокрема Вацлава Серпінського, Гуго Штейнгауза та Стефана Банаха.

Початок о 16:00.