Львів’янин, захисник, герой: загинув випускник Автомобільно-дорожнього коледжу Університету Тарас Фецак

Вікторія Бугайова, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Тарас Фецак народився 15 березня 1977 року у Львові. Навчався в середній загальноосвітній школі № 34 імені Маркіяна Шашкевича, після чого вступив до Відокремленого структурного підрозділу «Автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету "Львівська політехніка"».

Коли почалося повномасштабне вторгнення рф в Україну, Тарас одразу став на захист держави. Він приєднався до лав 42-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України. Виконував бойові завдання у всіх гарячих точках Донеччини, Харківщини та Луганщини.

13 липня 2024 року Тарас Фецак загинув. Він віддав своє життя, борючись з окупантами та захищаючи рідну землю.

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.