Львів’ян запрошують на екскурсію будівлею Науково-технічної бібліотеки і кампусом Університету

НТБ Львівської політехніки
малюнок будівлІ Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки

24 лютого 2018 року, до Всесвітнього дня екскурсовода, львів’ян та гостей міста запрошують на екскурсію будівлею Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки та кампусом Університету (корпусами і територією навколо головного корпусу).

Екскурсію проведуть Тетяна Казанцева (доцент кафедри дизайну та основ архітектури Львівської політехніки), Ігор Жук (доцент кафедри нової та новітньої історії України Українського католицького університету) і  працівники НТБ Рената Самотий (завідувач науково-методичного відділу) та Олена Харгелія (заступник директора).

Учасникам події розкажуть про історію та архітектуру будівель, закцентують на цікавинках, на які зазвичай не звертають уваги.

Захід розпочнеться о 12:00 в Науково-технічній бібліотеці Львівської політехніки (вул. Професорська, 1).