ЛНУ vs Політехніка: студенти двох вишів позмагаються у плетінні маскувальних сіток

За матеріалами сайту Львівської обласної воєнної адміністрації
Фрагмент афіші зустрічі

У неділю, 3 липня 2022 року, відбудеться змагання між студентами Львівського національного університету імені Івана Франка та Національного університету «Львівська політехніка». Студенти різних факультетів та інститутів змагатимуться на швидкість і якість плетіння сіток для Харківського та Донецького напрямків.

Як відбуватимуться змагання?

• Кожна команда отримає однакове замовлення на сітки (щодо метражу), тканину та основи для сіток. Усім проведуть інструктаж щодо плетіння та нарізки тканини.
  • Кожна команда буде поділена на 2 групи: перша (до 5 осіб) нарізатиме та готуватиме тканину, друга – плестиме сітки.
  • Організатори враховуватимуть не лише швидкість, але й якість плетіння. За кожну сплетену сітку команда отримує 60 балів. За кожну неправильно сплетену частину команді можуть зняти 10 балів (адже сітка повинна маскувати й бути максимально зручною у використанні).

Початок о 12 годині (збір – об 11:45). Місце проведення – парк «На Валах» біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу.

Аби долучитися до змагання за кубок плетіння, достатньо заповнити форму. Підтвердження організатори надішлють на пошту.

Переможе команда, яка в загальному заліку отримає найбільшу кількість балів.