Ліцеїсти з Полтави та Мелітополя під час осінніх канікул відвідали Львівську політехніку

ІННЦПКО Львівської політехніки
на екскурсії

30 жовтня 2019 року учні Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 імені І.П. Котляревського завітали до Львівської політехніки. За сприяння Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації для гостей було проведено екскурсію стінами Університету. Діти мали нагоду ознайомитись із видатними особистостями, які здобували освіту в Політехніці, дізнатись про основні наукові та навчальні здобутки, а також на власні очі побачити доробки мистецької школи Інституту архітектури.

У цей самий день в Університеті побували учні ліцею № 5 Мелітопольської міської ради Запорізької області. Діти висловили побажання ознайомитися з освітніми послугами та діяльністю кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту. Для цього за сприяння Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації було проведено презентацію освітніх програм та матеріальної бази кафедри. Учні мали нагоду поспілкуватися з кращими викладачами, задати свої запитання й дізнатись про перспективи майбутнього працевлаштування.