Літнє навчання Tech Summer Bootcamp for Teachers – 2023 для викладачів університетів і коледжів

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Фрагмент заставки заходу

ІТ-компанія SoftServe запрошує викладачів закладів вищої освіти і коледжів на Tech Summer Bootcamp for Teachers.

Це серія з 5 воркшопів від експертів компанії:

• 5 актуальних тем: від роботи з даними та штучного інтелекту до проєктного менеджменту, квантового програмування й особливостей акредитації у сфері кібербезпеки;
  • цікаві лекції, корисні знання і нові знайомства;
  • сертифікат про підвищення кваліфікації!

Курс стане у пригоді викладачам та методистам, які прагнуть актуалізовувати навчальні програми для сучасних студентів. Адже це – передумова успішного формування навичок, необхідних для працевлаштування студентів та їхньої майбутньої професійної кар’єри.

Вебінари проходитимуть онлайн щочетверга з 27 липня до 23 серпня з 16:00 до 17:00.

Участь безкоштовна, реєстрація обов’язкова.

Розклад воркшопів

• 27 липня – «Наука як суперсила інженера: приклад квантового програмування»
  • 3 серпня – «Кібербезпека в освіті: акредитація, виклики та інновації 2023»
  • 10 серпня – «Активне залучення студентів до навчального процесу online: виклики і рішення»
  • 17 серпня – The Game Changer: Generative AI in Data Management
  • 23 серпня – Project Management: Deep Dive Online

Усі вебінари відбуватимуться українською мовою.

Участь можна взяти як у всьому курсі, так і в окремому воркшопі. Однак сертифікат отримають лише слухачі, які пройшли увесь курс і заповнили опитувальник у кінці кожного воркшопу.

Проєкт здійснюється за підтримки Міністерства освіти і науки України.