Літня школа від Університету імені Адама Міцкевича (Польща) для адміністративного персоналу і студенток

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Фрагмент заставки заходу

У рамках проєкту «Літня школа AMU» за підтримки програми академічної мобільності NAWA оголошено конкурс мобільностей від Університету імені Адама Міцкевича (м. Познань, Польща) на весняний період.

Для адміністративного персоналу

• Тема: «Сталий розвиток та соціальні інновації».
  • Період та місце проведення літньої школи: 21– 27 квітня 2024 року, палац Дембіна, Польща.
  • Дедлайн: 5 квітня.

Для студенток

• Тема: «Міждисциплінарна модель навчання AMU».
  • Період та місце проведення літньої школи: 14– 20 квітня 2024 року, палац Дембіна, Польща.
  • Дедлайн: 3 квітня.

Кількість місць на обидві мобільності визначає університет-партнер. Участь безкоштовна. Витрати покриває приймаюча сторона.

Умови участі

1. Написати тези до теми англійською мовою. Обсяг – 200–300 слів.
  2. Прикріпити СV та motivation letter англійською мовою.
  3. Зазначити рівень володіння англійською. Мінімальний рівень – В2. Прикріпити сертифікат (за наявності).

Всі документи потрібно надіслати на електронну адресу cie-info@lpnu.ua. Тема листа – «AMU Summer School_<ваше прізвище англійською мовою>».