Літня школа С&В Camp: впродовж тижня викладачі кафедри ТОП зі школярами досліджували якість питної води

Кафедра технології органічних продуктів Львівської політехніки
Фото з Літньої школи

Вже стало доброю традицією після літньої студентської сесії приймати учнів шкіл міста й області у навчальних лабораторіях та аудиторіях Львівської політехніки. 17–21 червня 2024 року школярі 8–10 класів виконували проєкти і знайомилися з діяльністю кафедр в Інституті хімії та хімічних технологій у рамках Літньої хіміко-біологічної школи С&В Camp, організованої у співпраці з Інтелектуальним навчально-науковим центром професійно-кар’єрної орієнтації Університету і Львівською обласною Малою академією наук.

Впродовж тижня для юних дослідників викладачі Інституту організували пізнавальні екскурсії, демонстрації, тренінги. Школярі відвідали підприємство, здійснили низку лабораторних дослідів.

Під керівництвом доценток кафедри технології органічних продуктів Любові Паляниці та Оксани Нагурської учні самостійно виконували проєкт «Дослідження якості питної води». Впродовж тижня слухачі літньої школи відібрали зразки питної води, здійснили її мікробіологічний аналіз методом посіву на поживні середовища, проаналізували результати, а за підсумками проєкту презентували звіт.

Дякуємо організаторам та учасникам школи за долучення школярів до академічної спільноти Львівської політехніки!

Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи