Літня школа С&В Camp: школярі відвідали кафедру хімічної технології переробки пластмас

Кафедра хімічної технології переробки пластмас Львівської політехніки
Фото з Літньої школи

У рамках роботи Літньої хіміко-біологічної школи С&В Camp, організованої Інтелектуальним навчально-науковим центром професійно-кар’єрної орієнтації Університету і Львівською обласною Малою академією наук, учні 8–10 класів шкіл Львова та області відвідали кафедру хімічної технології переробки пластмас.

Викладачі кафедри Олександр Гриценко та Володимир Моравський ознайомили учнів з особливостями галузі синтезу та переробки полімерних і композиційних матеріалів, освітніми програмами, за якими кафедра ХТПП здійснює підготовку фахівців, перспективою отримання цікавої та актуальної професії.

Школярі проявили зацікавленість до обладнання лабораторій кафедри та особливостей навчального процесу.

Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи