Літня школа «Політехнік Camp» на кафедрі фотограмметрії та геоінформатики Інституту геодезії

Кафедра фотограмметрії та геоінформатики Львівської політехніки
Запуск октокоптера на навчальному полігоні Геотераса

Учасники Літньої школи «Політехнік Camp» побували на кафедрі фотограмметрії та геоінформатики Інституту геодезії Львівської політехніки.

У лабораторіях кафедри учні ознайомилися з основними частинами та пристроями безпілотних літальних апаратів (БПЛА), будовою БПЛА літакового та гелікоптерного типу. Спробували керувати БПЛА на симуляторі та спостерігали за запуском октокоптера на навчальному полігоні «Геотераса».

У лабораторії цифрової фотограмметрії школярі побували у віртуальному 3D-просторі, ознайомились із процесом створення топографічних карт і ортофотопланів за даними аерофотознімання. Відвідали музей аналогових фотограмметричних приладів.

Знайомство з БПЛА Підготовка до запуску БПЛА Trimble UX5 Аерознімки в 3D просторі Запуск октокоптера на навчальному полігоні Геотераса Запуск октокоптера на навчальному полігоні Геотераса