Цьогоріч 9 червня у рамках Літньої школи IT Camp, організованої Національним університетом «Львівська політехніка» та Львівською обласною Малою академією наук, в Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки завітали учні старших класів, які цікавляться сучасними інформаційними технологіями. Минулого року на кафедрі теоретичної радіотехніки та радіовимірювання такий захід було проведено вперше.
У лабораторії програмно-апаратних засобів під керівництвом викладачів кафедри Олександра Шкілюка та Сергія Алтуніна майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з особливостями функціонування пристроїв Інтернету речей та вбудованих (програмно-апаратних) систем. Учні вперше самі створювали програми для мікроконтролерів сімейства Infineon PSoC™ 4200 (раніше відомі як Cypress PSoC™ 4200), використовуючи середовище розробки PSoC™ Creator та дослідницькі набори PSoC™ 4 Pioneer Kit і PSoC™ 4 M-Series Prototyping Kit, що дало можливість побачити результати виконання своїх програм.
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/trr.jpg?itok=KakZBevH)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/trr-2022-06-0922-43-58-204.jpg?itok=fI6GRSiy)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/trr-2022-06-0922-43-58-495.jpg?itok=xKTH71O4)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/trr-2022-06-0922-43-58-657.jpg?itok=6dIAyycL)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/trr-2022-06-0922-43-58-735.jpg?itok=Wyj7YoqD)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/24/para/gallery/trr-2022-06-1312-08-08-6861.jpg?itok=focrMnbB)