Літня школа для енергетиків у Варшавській політехніці за підтримки програми NAWA

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Фрагмент афіші школи

Варшавська політехніка за підтримки програми NAWA запрошує студенток Національного університету «Львівська політехніка» взяти участь у Літній школі «Енергоефективність у промисловості».

Для участі запрошують здобувачок вищої освіти Інституту енергетики та систем керування, Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола й дотичних спеціальностей ІІ–ІІІ курсів бакалаврату, І курсу магістратури й аспірантури.

Рівень володіння англійською – В2, кількість місць – 10. Термін проведення літньої школи – 24–28 червня 2024 року. Всі витрати на участь у цьому заході компенсує приймаюча сторона.

Перелік необхідних документів

1. CV англійською мовою.
  2. Мотиваційний лист англійською мовою (зазначити, як можна буде застосувати отримані знання у вашій спеціальності).
  3. Сертифікат про рівень володіння англійською.
  4. Скан закордонного паспорта.

Окрім цього, потрібно заповнити гугл-форму.

Всі документи потрібно надіслати одним файлом на електронну адресу cie-info@lpnu.ua, в темі листа зазначити «Літня школа для енергетиків» та своє прізвище. Крайній термін подання документів – 10 червня 2024 року.

Програма Літньої школи – у доданому файлі.

Приєднані файли