Літні школи «IT Camp» та «Політехнік Camp» на кафедрі систем автоматизованого проектування

Кафедра систем автоматизованого проектування Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

15 червня 2021 року в межах Літніх шкіл «IT Camp» та «Політехнік Camp», організованих Інтелектуальним навчально-науковим центром професійно-кар’єрної орієнтації Львівської політехніки, на кафедрі систем автоматизованого проектування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій відбудуться такі заходи.

1. Ознайомлення із обладнанням та лабораторіями кафедри САП. Особливості вимірювання шумових і вібраційних характеристик машин і механізмів, здійснення моніторингу шуму і вібрації в навколишньому середовищі. Вимірювання акустичних характеристик приміщень.
  2. Майстер-клас із цифрової схемотехніки. Крок перший: логічні елементи та тригери.
  3. Майстер-клас із цифрової схемотехніки. Крок другий: лічильник та драйвер світлодіодного індикатора.
  4. Практичне моделювання і друк 3D-об’єкта.