Ось і завершилися дві літні школи, організовані Національним університетом «Львівська політехніка» спільно з Львівською обласною Малою академією наук, – «IT Camp» і «Політехнік Camp».
Фінальним акордом для учасників став тренінг «Дизайн мислення», який провела доцентка кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту Роксолана Винничук. Учні дізналися, в яких ситуаціях і для чого використовують цей інструмент – дизайн мислення. Школярі повчилися слухати себе та повправлялися в емпатії, протестували свою креативність і спробували застосувати різні методи генерування ідей. Як підсумок майстер-класу, учні попрацювали в командах та випробували всі етапи дизайн мислення на практиці.
Організатори вдячні всім учасникам літніх шкіл за їхню активність і чекають нових зустрічей у стінах Львівської політехніки!
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/cpk-dm-1.jpg?itok=MAEGZqN2)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/cpk-dm-2.jpg?itok=jFxnrckN)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/cpk-dm-3.jpg?itok=YXiCQ2MQ)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/cpk-dm-4.jpg?itok=10z7hAzp)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/cpk-dm-5.jpg?itok=aHyp6UYn)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/cpk-dm-6.jpg?itok=3kzu35EA)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/cpk-dm-7.jpg?itok=4BA8SZ72)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/cpk-dm-8.jpg?itok=qMQ7EKPs)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/cpk-dm-9.jpg?itok=zsbzGRzh)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/cpk-dm-10.jpg?itok=iefCAdPd)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/cpk-dm-11.jpg?itok=zDXHSrsl)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/cpk-dm-12.jpg?itok=JLsrHJU9)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/cpk-dm-13.jpg?itok=jbYKtgY9)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/cpk-dm-14.jpg?itok=OQHSyF8r)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/cpk-dm-15.jpg?itok=_b3a5WAB)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/cpk-dm-16.jpg?itok=2A1vK1qL)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/cpk-dm-17.jpg?itok=HuBsAx3A)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/30/para/gallery/cpk-dm-18.jpg?itok=A49ByOYU)