Лінгвістично-освітній центр Університету оприлюднив графік планових сесій Oxford Online Placement Test

Лінгвістично-освітній центр Львівської політехніки
Заставка до Oxford Online Placement Test

Лінгвістично-освітній центр Національного університету «Львівська політехніка» оприлюднив графік планових сесій Oxford Online Placement Test весняного семестру 2021 року.

Для участі у тестуванні потрібно:

• укласти договір;
  • долучити до нього копії перших сторінок українського та закордонного паспортів;
  • здійснити оплату в розмірі 950 гривень.

Усі сесії відбуватимуться в останню середу кожного місяця з 16:00.

З огляду на карантинні обмеження щодо кількості присутніх в аудиторії у випадку більшої кількості охочих взяти участь у тестуванні можуть бути призначені додаткові сесії.

Реєстрація на сесію триває до останньої п’ятниці перед нею (наприклад, у лютому – до 19 лютого). Подати документи можна за адресою: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 5 (IV корпус Львівської політехніки, Інститут післядипломної освіти, к. 1). Додаткова інформація за телефоном (032) 258-23-54.