Ліга студентів Асоціації правників України та ІППО уклали Меморандум про співпрацю

Осередок Ліги студентів АПУ при Львівській політехніці
Заставка до матеріалу

У березні 2023 року було укладено Меморандум про співпрацю між Лігою студентів Асоціації правників України, молодіжним крилом Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», та Інститутом права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

Сторони домовилися про плідну співпрацю у створенні умов для розвитку студентів-юристів Львівської політехніки.

Це значна подія для Локального осередку Ліги студентів АПУ при Національному університеті «Львівська політехніка» та всього Інституту. Сторони планують плідно працювати на користь один одному та зробити цю співпрацю невіддільною частиною своїх майбутніх дій.