Лекція-концерт «Євгенія Зарицька – оперна співачка світової слави» у Науково-технічній бібліотеці Університету

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

19 травня 2023 року, в Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться лекція-концерт «Євгенія Зарицька – оперна співачка світової слави».

Євгенія Зарицька народилася у 1910 році в Раві-Руській. Музичну освіту здобула у Львові у Вищому музичному інституті імені Миколи Лисенка (студіювала скрипку) та у Львівській консерваторії в класі оперного співака Адама Дідура. Шліфувала вокальну та сценічну майстерність у Відні (Австрія) та Мілані (Італія). Була провідною співачкою в театрах Ла Скала (Мілан), Ковент-Гарден (Лондон) і Гранд-опера (Париж). Пропагувала твори українських галицьких композиторів та українські народні пісні на численних концертах і фестивалях. Здійснила два концертні турне в Америці.

Про ретроспективу її творчості в історичному контексті можна буде дізнатися, відвідавши лекцію-концерт Лариси Кожушко за участю Наталії Кожушко-Максимів (флейта).

Початок заходу о 17:30.