Лекція для студентів спеціальності «Психологія» на тему «Реальність та перспективи розвитку практичної психології»

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка до лекції

2 листопада 2021 року для студентів Національного університету «Львівська політехніка» спеціальності «Психологія» відбудеться лекція на тему «Реальність та перспективи розвитку практичної психології».

Лектор – Людмила Підлипна, директор Івано-Франківського обласного психологічного центру, кандидат психологічних наук, доцент, психолог, акредитований гештальт-терапевт, супервізор, тренер у Всеукраїнській спілці психологів, що практикують гештальт-підхід, арт-терапевт, сертифікований арт-тренер, автор і керівник проєктів «Літня АРТ-школа» та «Арт-терапевтична Палітра».

Лекція відбудеться в онлайн-форматі на платформі Zoom. Завітати на лекцію можуть всі охочі. Початок о 13.30.