Латвія пропонує стипендії студентам і науковцям для навчання, досліджень та участі в літніх школах у вишах країни

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Прапори Латвії та України

У межах підписаної Угоди між Урядом України та Урядом Латвії у сфері освіти, науки, молоді та спорту Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує українським студентам, здобувачам та науковцям скористатися стипендійними можливостями для навчання/дослідження в закладах вищої освіти Латвії та участі в літніх школах у 2021/2022 навчальному році.

Подання заявок на участь у державній стипендійній програмі та участь у літніх школах для українських студентів і здобувачів на 2021/2022 рр. відкрита й триватиме до 1 квітня 2021 року.

Усю необхідну інформацію та форми для заповнення можна знайти на сайті Latvian State Scholarships.

За наявності додаткових питань та з метою отримання більш детального роз’яснення механізму дії стипендіальних програм можна звертатися до старшого спеціаліста відділу проєктів міжнародного співробітництва Департаменту менеджменту та зовнішньої співпраці Державного агентства з питань розвитку освіти Латвії – пані Маріки Піри (Marika Pīra) – за телефоном +37167814331 або на електронну пошту scholarships@viaa.gov.lv.