Академічна гімназія Університету взяла участь у новому польсько-німецько-українському проекті культурного обміну

Академічна гімназія Львівської політехніки
в польському містечку Кшижова

Львівська академічна гімназія Національного університету «Львівська політехніка» взяла участь у польсько-німецько-українському проекті культурно-історичного обміну Вроцлав – Гарміш-Партенкірхен – Львів (Wroclaw – Garmisch-Partenkirchen – Lwow).

Заходи у рамках проекту відбувалися з 27 квітня до 1 травня 2018 року в польському містечку Кшижова. Гарна атмосфера знайомства, навчання, спілкування…

Нагадаємо, минулого року учні Львівської академічної гімназії Університету взяли участь у польсько-німецько-українському проекті Вроцлав – Лагнен – Львів.

в польському містечку Кшижова в польському містечку Кшижова в польському містечку Кшижова в польському містечку Кшижова