Львівська академічна гімназія Національного університету «Львівська політехніка» взяла участь у польсько-німецько-українському проекті культурно-історичного обміну Вроцлав – Гарміш-Партенкірхен – Львів (Wroclaw – Garmisch-Partenkirchen – Lwow).
Заходи у рамках проекту відбувалися з 27 квітня до 1 травня 2018 року в польському містечку Кшижова. Гарна атмосфера знайомства, навчання, спілкування…
Нагадаємо, минулого року учні Львівської академічної гімназії Університету взяли участь у польсько-німецько-українському проекті Вроцлав – Лагнен – Львів.
![в польському містечку Кшижова](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/5/para/gallery/lagpol-2018-3.jpg?itok=kR--vLfV)
![в польському містечку Кшижова](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/5/para/gallery/lagpol-2018-2.jpg?itok=wHCtyr0L)
![в польському містечку Кшижова](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/5/para/gallery/lagpol-2018-4.jpg?itok=VNY5Pcze)
![в польському містечку Кшижова](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/5/para/gallery/lagpol-2018-5.jpg?itok=fXc_v1rf)