Лабораторія організаційної психології Університету запрошує на курс із використання метафоричних асоціативних карт

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка курсу

Лабораторія організаційної психології, що створена на кафедрі теоретичної та практичної психології Національного університету «Львівська політехніка», запрошує на 4-денний навчальний курс «Використання метафоричних асоціативних карт у психологічному консультуванні, корекції та тренінговій роботі».

Навчальна мета курсу:

• поглиблення знань та оволодіння слухачами курсу актуальними методами психологічної діагностики та корекційної роботи;
  • розвиток навичок надання психолого-консультативної допомоги;
  • розвиток навичок психологічного аналізу та вміння надавати експертну оцінку психологічним процесам у вирішенні професійних завдань;
  • вироблення навичок самоаналізу та критичного мислення.

Ведуча курсу – Лідія Боженко, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Львова, викладач кафедри теоретичної та практичної психології Львівської політехніки, юнгіанський консультант, спеціаліст із роботи з метафоричними асоціативними картами.

Дати проведення заходу – 11–12 вересня та 2–3 жовтня 2021 року. Навчання відбуватиметься офлайн у приміщенні Національного університету «Львівська політехніка».

Як стати слухачем навчального курсу – на сторінці Лабораторії організаційної психології у соцмережі Фейсбук.