Китайська мова у стінах Львівської політехніки: перспективні починання

Центр китайсько-української співпраці Львівської політехніки
У Центрі китайсько-української співпраці Львівської політехніки

В Центрі китайсько-української співпраці Національного університету «Львівська політехніка» триває процес вивчення китайської мови дітьми шкільного віку. За час першого року навчання школярі освоїли основи правопису, що проявилось у навиках написання першої сотні основних ієрогліфів.

Заняття насичені комплексом вправ на аудіювання китайської мови. Доступна форма подання матеріалу та творчий підхід до процесу вивчення мови проявляються у здатності учнів спілкуватись між собою китайською мовою на побутові теми.

У Центрі китайсько-української співпраці Львівської політехніки У Центрі китайсько-української співпраці Львівської політехніки У Центрі китайсько-української співпраці Львівської політехніки