В ІНПП триває набір на курси підвищення кваліфікації «Впровадження квест-технологій в освітній процес»

Кафедра ПСУ Львівської політехніки
курси

Лабораторія інноваційних педагогічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» проводить набір на курси підвищення кваліфікації «Впровадження квест-технологій в освітній процес» (дистанційно) за професійною програмою «Професійний розвиток викладача закладу вищої освіти».

Автор – Ірина Сокол, кандидат педагогічних наук, викладач кафедри педагогіки та соціального управління Інституту права та психології Львівської політехніки (на погодинній основі), доцент кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Початок навчання – з 26 листопада 2018 року, тривалість курсу – 1 місяць. За результатами навчання на курсі слухачі одержать сертифікат Національного університету «Львівська політехніка» про підвищення кваліфікації обсягом 30 годин.