Курс вебінарів з підвищення кваліфікації «Трансформація науки в бізнес: можливості для комерціалізації»

За матеріалами сайту «ЄвроОсвіта»
Лого УІНТЕІ

З 4 жовтня по 8 листопада 2022 року Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» планує провести безкоштовний курс вебінарів з підвищення кваліфікації на тему «Трансформація науки в бізнес: можливості для комерціалізації».

Основні цілі курсу:

  • надання базових теоретичних знань у сфері інноваційної діяльності і трансферу технологій;
  • залучення більшої кількості українських вчених – розробників інноваційної продукції та технологій – до процесу комерціалізації їхньої наукової продукції;
  • знайомство з основними міжнародними науковими конкурсами Європейського Союзу, грантовими та стипендіальними програмами;
  • інструктаж з питань підготовки проєктної пропозиції, презентації її інвесторам та подання на міжнародні наукові конкурси.

Курс призначено для розробників технологій, інноваторів, авторів наукових проєктів, які планують брати участь у міжнародних конкурсах, грантових та стипендіальних програмах, а також для представників дослідницької сфери (ЗВО та науково-дослідні установи) та інноваційного бізнесу, які зацікавлені у реалізації спільних інноваційних проєктів.

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації. Після прослуховування не менше 7 вебінарів усі зареєстровані учасники отримають електронний сертифікат.

Реєстрація відкрита до 3 жовтня 2022 року (включно).

Докладніше – на сайті «ЄвроОсвіта».

Приєднані файли