Кубок фестивалю «Осінь Політехніки» здобула команда Інституту енергетики та систем керування

Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Минулого четверга в актовій залі І навчального корпусу Університету відбулися творчі змагання за Кубок фестивалю «Осінь Політехніки».

Багато гумору, найкращі глядачі та партнери, недоспані ночі учасників, нескінченні потоки креативу, відданість оргкомітету – все це зробило фестиваль незабутнім.

За Кубок боролися команди:

• «Крутелики» (Інститут прикладної математики та фундаментальних наук);
  • «Шо» (Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки);
  • «Рарр» (Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій);
  • «Збірна вампірів України» (Інститут енергетики та систем керування);
  • «Несучі конструкції» (Інститут архітектури та дизайну).

За підсумками виступів перемогу здобула команда «Збірна вампірів України» (ІЕСК).

Присутні не лише сміялися, а й робили корисну справу: зібрано 51 402 гривні на потреби випускників Львівської політехніки, які зараз служать у Збройних силах України.

Докладніше – на сторінці Колегії та профкому студентів і аспірантів у соцмережі Фейсбук.