Центр ветеранського розвитку Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

16 квітня 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться Круглий стіл «Реалізація комплексного підходу до внутрішньої політики у ветеранській сфері: проблеми та перспективи», організований кафедрою соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук та Центром ветеранського розвитку Університету.

Цей захід збирає великий пул експертів, які поділяться своїми практичними напрацюваннями та унікальними інструментами складової комплексної ветеранської політики, відповідно до модулів:

• Модуль 1. Офіційне відкриття і вітальне слово;
  • Модуль 2. Синергія ветеранської політики та культурних цінностей;
  • Модуль 3. Інфраструктура ветеранської політики;
  • Модуль 4. Формування політики пам’яті та ушанування подвигу захисників і захисниць.

Учасники заходу також зможуть взяти участь у дискусіях з ключовими спікерами Міністерства у справах ветеранів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Львівської обласної військової адміністрації, Національного університету «Львівська політехніка», органів державної влади та місцевого самоврядування Львівської області, а також із представниками ветеранської спільноти.

Початок о 12:30.