Крок до майбутнього успіху: профорієнтаційна зустріч викладачок кафедри ХТПП зі старшокласниками школи № 90

Кафедра хімічної технології і переробки пластмас Львівської політехніки
Фото з профорієнтаційного заходу

Проблема вибору професії завжди була актуальною і залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. З причини незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду професійної діяльності близько 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їхнім інтересам, нахилам та вподобанням. Особливо значущою є проблема набуття учнями адекватних знань про заклади вищої освіти, певний рід професійної діяльності, власні можливості оволодіння нею.

Тому з метою полегшення вибору університету і майбутньої професії 20 квітня для учнів старших класів хіміко-біологічного профілю школи № 90 м. Львова було проведено профорієнтаційну зустріч з викладачами кафедри хімічної технології і переробки пластмас Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Галиною Дудок і Наталією Чопик.

Старшокласники:

• ознайомилися з умовами вступу до Національного університету «Львівська політехніка» та особливостями підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Хімічні технології та інженерія» (за освітніми програмами «Хімічні технології високомолекулярних сполук» і «Хімічні технології переробки полімерних та композиційних матеріалів»);
  • обговорили важливість та необхідність підготовки такого роду фахівців;
  • спілкувалися щодо умов навчання за програмами подвійних дипломів та обміну студентів, а також працевлаштування випускників;
  • ознайомились із напрямами наукових досліджень кафедри;
  • прослухали інформацію про успішних випускників кафедри;
  • дізналися про цікаві студентські проєкти під час навчання в Університеті, традиції та іміджеві заходи Львівської політехніки.
Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу