12 травня 2023 року відбулася зустріч студентів освітньої програми «Міжнародні відносини» з Богданою Воят – випускницею освітньої програми «Міжнародні відносини» у Національному університеті «Львівська політехніка», проєктною менджеркою у Sigma Software, позаштатною радницею омбудсмена Республіки Італія Маріно Фарделлі, стипендіаткою програми «Завтра.UA» фонду Віктора Пінчука.
Богдана розповіла про основні плюси навчання в Університеті, наголосивши на розвитку лідерства та співпраці, навичок комунікації, можливостей для саморозвитку, пошуку знайомств та отримання широкого спектру знань, умінь і навичок. Особливо відзначила можливості, які творить Політехніка для пошуку друзів та однодумців, налагодження зв’язків, які можуть пригодитись у майбутньому.
Богдана розповіла про свій досвід участі у різноманітних проєктах, зокрема у Yalta European Strategy, Безпековому форумі для молоді, EU Study Days. Особливо цікавим для студентів став досвід участі Богдани у Young European Ambassadors. Особливу увагу гостя приділила необхідності вивчення іноземних мов, розповіла про свій досвід вивчення італійської мови та знайомства в Італії. У 2022 році Богдана отримала міжнародну Премію Миру як представниця української молоді в боротьбі за мир в Україні від асоціації італійського міста Кассіно. Богдана наголосила на необхідності для студентів освітньої програми «Міжнародні відносини» участі у програмах академічної мобільності, закликала вірити у свої сили та малими кроками йти до великої мети.
Зустріч пройшла у дружній та невимушеній атмосфері, студенти жваво задавали запитання й цікавились особливостями навчання та позауніверситетськими активностями.
![Фото із зустрічі у Львівській політехніці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/22/para/gallery/bogdana-voyatpage-0001.jpg?itok=LPN6maCx)
![Фото із зустрічі у Львівській політехніці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/22/para/gallery/bogdana-voyatpage-0002.jpg?itok=g_3s877E)
![Фото із зустрічі у Львівській політехніці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/22/para/gallery/bogdana-voyatpage-0003.jpg?itok=8IcxDTTE)
![Фото із зустрічі у Львівській політехніці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/22/para/gallery/bogdana-voyatpage-0004.jpg?itok=_LQ2kpPd)
![Фото від Богдани Воят](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/22/para/gallery/bogdana-voyatpage-0005.jpg?itok=J_Wy8F9p)
![Фото від Богдани Воят](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/22/para/gallery/bogdana-voyatpage-0006.jpg?itok=rW-qASBj)
![Фото від Богдани Воят](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/22/para/gallery/bogdana-voyatpage-0007.jpg?itok=Klm93o-s)
![Фото від Богдани Воят](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/22/para/gallery/bogdana-voyatpage-0008.jpg?itok=BIa5VDCb)
![Фото від Богдани Воят](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/22/para/gallery/bogdana-voyatpage-0009.jpg?itok=pupY8rym)