КПІ за підтримки МОН запрошує всіх охочих на онлайн-конференцію «Дівчата в телекомунікаціях»

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка заходу

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» разом із компанією Huawei Ukraine та порталом WoMo за підтримки Міністерства освіти і науки України запрошують всіх охочих на онлайн-конференцію «Дівчата в телекомунікаціях», яка відбудеться 28 квітня 2022 року.

Які навички необхідні в цифровому світі? Як працювати в команді й чому змішані команди мають більший комерційний успіх? Чому важливо створити бізнес-модель від ідеї до комерціалізації? Відповіді на ці запитання та обговорення можливих кроків для подальшого розвитку та успіху чекають на учасників конференції.

Трансляція відбудеться на Youtube-каналі КПІ, можна також зареєструватися для участі в Zoom-дискусії.

Початок заходу о 16:00.