Користувачам Науково-технічної бібліотеки Університету відкрито тестовий доступ до баз компанії EBSCO

НТБ Львівської політехніки
логотип EBSCO

Упродовж жовтня та листопада 2017 року користувачам Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» відкрито тестовий доступ до баз компанії EBSCO.

Багатогалузеві бази

• Academic Search Premier – охоплює такі галузі як біологія, хімія, інженерія, фізика, психологія, релігійні та теологічні науки тощо
  • MasterFile Premier – містить повнотекстові статті з періодичних видань з питань бізнесу, охорони здоров’я, освіти, культури.
  • ERIC – забезпечує доступ до літературних видань і видань у сфері освіти.
  • Newspaper Source – містить повнотекстові статті газет з усього світу.
  • Applied Science & Technology Source – пропонує багато різноманітних повнотекстових та індексованих матеріалів, що охоплюють весь спектр прикладних наук та обчислювальних дисциплін – від акустики до аеронавтики, від нейронних мереж до ядерної інженерії.

Здоров’я та медицина

• MEDLINE – популярна бібліографічна база даних, яка містить посилання на статті в біомедичних і медичних журналах, якими користуються медсестри, лікарі та інші працівники охорони здоров’я.
  • Health Source: Customer Edition – унікальна колекція медичної інформації, що надає доступ до журналів про здоров’я та харчування.
  • Health Source: Nursing/Academic Edition – містить повнотекстові наукові журнали і рецензовані повнотекстові журнали з медичних дисциплін.

Бізнес

• Business Source Premier –  надає доступ до повнотекстових версій журналів з галузей маркетингу, менеджменту, економіки та фінансів.
  • Regional Business News – містить статті регіональних бізнес-видань США та Канади.

Екологія та охорона довкілля

• GreenFILE – містить інформацію про вплив на екологію корпорацій і місцевих / національних органів держуправління, а також про те, що може бути зроблено на кожному рівні для того, щоб мінімізувати негативні ефекти впливу людини на навколишнє середовище.

Бібліотечна справа та інформаційний менеджмент

• Library, Information Science & Technology Abstracts – містить повнотекстові документи з галузі бібліотекознавства та інформаційних наук.

Доступ до баз EBSCO можливий з будь-якого комп’ютера мережі Національного університету «Львівська політехніка».