Користувачам Науково-технічної бібліотеки Університету надано доступ до ресурсів платформи Scientific.Net

НТБ Львівської політехніки
логотип Scientific.Net

До 31 березня 2018 року користувачам Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» відкрито доступ до онлайнової бібліотеки Scientific.Net.

Scientific.Net – це один із найбільших веб-ресурсів, що забезпечує високоякісний контент. База даних зосереджена на прикладних та інженерних науках. Щорічно тисячі нових публікацій збагачують колекцію Scientific.Net, яка включає в себе академічні журнали і книжкові серії, а також матеріали конференцій та монографії.

Доступ до бази даних можливий із будь-якого комп’ютера мережі Національного університету «Львівська політехніка».