Користувачам Науково-технічної бібліотеки Університету надано тестовий доступ до бази даних DETAIL inspiration

НТБ Львівської політехніки
DETAIL inspiration

З 1 жовтня до 1 листопада 2017 року користувачам Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» надано тестовий доступ до бази даних DETAIL inspiration.

DETAIL inspiration є надзвичайно цінним джерелом досліджень для архітекторів. Ця база даних містить більш ніж 3000 проектів та надає доступ до довідкових фотографій, ескізів, технічної інформації про продукти в рамках чітко структурованої системи пошуку та фільтрування. Всі деталізовані описи проектів, зокрема й малюнки, є доступні для завантаження. DETAIL inspiration оптимізована для смартфона, планшета і настільного комп’ютера.

Доступ до бази DETAIL inspiration можливий із будь-якого комп’ютера мережі Національного університету «Львівська політехніка».