Корпорація РОШЕН запрошує студентів магістратури та випускників на стажування за напрямом «Фінанси»

Організатори заходу
Заставка до матеріалу

Кондитерська Корпорація РОШЕН запрошує студентів І–ІІ курсів магістратури та випускників 2021–2023 років закладів вищої освіти України до оплачуваного 3-місячного стажування «До вершин з РОШЕН» за напрямом «Фінанси». Після закінчення стажування є можливість подальшого довгострокового працевлаштування.

Коротко про стажування

• Старт: серпень 2023 року.
  • Тривалість: 3 місяці.
  • Локація: Центральний офіс Корпорації РОШЕН за адресою: м. Київ, проспект Науки, 1, корпус 1.
  • Заробітна плата:
    • неповний робочий день – від 20 000 гривень Net / місяць;
    • повний робочий день – від 30 000 гривень Net / місяць.

Щоб потрапити до проєкту, треба зробити перший крок: заповнити анкету до 25 червня 2023 року включно. Після отримання заявки представники РОШЕН зв’яжуться для подальших кроків.

Отож, якщо ти студент І–ІІ курсів магістратури, можеш присвячувати роботі в офісі мінімум 4 години, добре знаєш англійську та мрієш бути причетним до створення кращих солодощів у країні – тобі до нас! Якщо ти випускник – чекаємо тебе на повний робочий день!

Докладніше про стажування – у доданому файлі.