Корпорація ROSHEN запрошує магістрантів ІМІТ та ІЕСК взяти участь у випробуванні на посаду молодшого фахівця

Організатори заходу
Заставка до матеріалу

Корпорація ROSHEN запрошує студентів I–II курсів магістратури Інституту механічної інженерії та транспорту та Інституту енергетики та систем керування взяти участь у випробуванні на посаду молодшого фахівця за напрямами:

• прикладна механіка;
  • автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології;
  • електропостачальні системи та енергетичний менеджмент;
  • електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
  • теплоенергетика.

Для участі у випробуванні необхідно до 16 квітня включно заповнити заявку. В заявці обов’язково зазначте дійсну адресу електронної пошти, щоб ми могли оперативно з Вами сконтактувати.

Після отримання заявок відбудеться тестування та співбесіди з фахівцями Кондитерської Корпорації ROSHEN.

Орієнтовні терміни проєкту:

• квітень 2021 – отримання заявок, проведення тестування;
  • травень 2021 – проведення співбесід;
  • червень 2021 – надання пропозиції про роботу найкращим кандидатам.

До участі запрошено тільки студентів I–II курсів магістратури Інституту механічної інженерії та транспорту та Інституту енергетики та систем керування.

Працюй в Україні та отримуй оплату праці на європейському рівні від початку своєї кар’єри! Спробуй свої сили в ROSHEN!