Координаторка проєкту «Норвегія-Україна» в Університеті розповіла про особливості навчання у час війни

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Скріншот з відеозапису

Нещодавно завершився черговий семестр проєкту соціально-професійної адаптації військовослужбовців «Норвегія-Україна» у Національному університеті «Львівська політехніка». Він – особливий, адже серед його випускників – важко поранені бійці.

Незмінна координаторка проєкту у Львівській політехніці, доцентка кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Тетяна Шаповалова розповіла журналістам телеканалу «Перший Західний» про особливості участі та навчання у час війни, за якими спеціальностями проходять курси, хто є їхніми викладачами, про «історії успіху» випускників.