У рамках ХІІІ Екуменічного соціального тижня відбудеться консиліум «Клініка здоров’я громади Львівської політехніки в дії»

Міжнародний центр «Інтеграція» Львівської політехніки
оголошення про Всеукраїнський суспільний форум

ХІІІ Екуменічний соціальний тиждень «Почути крик Землі: інтегральна екологія в дії» відбуватиметься 7–10 жовтня 2020 року в режимі онлайн.

Цього року форум присвячено інтегральній екології, яка передбачає взаємодію духовного, етичного, політичного, економічного та соціального підходів у вирішенні екологічних проблем.

Національний університет «Львівська політехніка» є одним з постійних організаторів Екуменічного соціального тижня. Ключовими представниками Львівської політехніки є Міжнародний центр професійного партнерства «Інтеграція» та кафедра соціології та соціальної роботи.

Зокрема, на 9 жовтня заплановано проведення Дослідницького міждисциплінарного консиліуму «Клініка здоров’я громади Львівської політехніки в дії», організаторами якого є працівники Університету.